13. červen 2026 12:43
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Galerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Srubec 2.9. 2023

Obrázky novinek: srubec23.jpgPoslední letošní soutěžní víkend se rozjel v sobotu na rychlé dráze ve Srubci kam zavítalo rovných dvacet mužských a dvanáct ženských mančaftů. Na sklopné terče se povedlo dosáhnout v obou kategoriích na skvělé časy, v mužské jsme viděli tři šestnáctky zarovnané po deseti setinách za sebou a celkem pět sedmnáctek, ženy předvedly celkem čtyři útoky za sedmnáct a jeden osmnáctkový, výkony některých týmů byly myslím i pro ně samotné velkým překvapením. V neděli pokračuje boj o poslední body na nástřikové terče v Malešicích

Kategorie muži:

První protne trať domácí tým Srubec a máme tu první sedmnáctku, 17:68, druhou sedmnáctku hned po nich zapisují Netřebice, 17:85, kluci z Třísova na ni však nedosáhnou, 18:33, po šestnáctce se natahují Jaronice, levý proudař však prostříkne do času 17:35, Soběnovu nesepla časomíra tak musejí skládat základnu znova, napodruhé se se podaří 18:93, lídr tabulky z Ledenic sestříkne nejvyšší možnou šestnáctku, 16:99, koš ze země sbírá Hluboká u Borovan, 23:84, další sedmnáctkový výsledek v podání Doubravice u Volyně, 17:86, do vedení jdou kluci z Křenovic excelentním výkonem, 16:89, Benešova Hora sestříkne terče v čase 19:52, z neznámého důvodu klukům chcípla mašina, levému proudaři z Bezděkova pod Třemšínem se při doběhu vytrhne hadice a nedokončí, neplatný pokus, Borovany B ulejou první start, napodruhé jsou kluci krátcí a dlouho cílí, 20:98, borci z Třebína prostříknou vpravo, 20:41, trestuhodně prostříkne i pravý proudař ze Strážkovic to zavánělo další šestnáctkou, 18:57, borci z Omlenice dosahují času 20:27, neplatný pokusLišov A, nezapojené pravé céčko na rozdělovači, proudnici nezapojí za běhu pravý proudař z týmu Střížov A, 26:84, vedení se ujímají Žernovice fantastickým výkonem, 16:79, do sbírky sedmnáctkových časů se přidává Břehov B, 17:86, poslední v kategorii startuje Přísečná A a kluci na sedmnáctku těsně nedosáhnou, 18:04.

Zlato berou Žernovice, stříbro Křenovice a bronz Ledenice.

Kategorie ženy:

Potíže na savém má Rudolfov, 19:16, "Mamky" Lišov A nemají zapojené levé céčko na rozdělovači, ale zabojují, 37:08, levá proudařka z Mydlovar má slušné koště a terč zdolává do času 22:88, problémy na náběru mají Netřebice, 56:86, pro změnu pravé céčko, které nemají zapojené "Holubičky" Holubov, 29:66, sedma, která vede v průběžném pořadí, děvčata z Ledenic vystřihnou skvělých 17:55, domácí holky Srubec prostříknou vlevo, 18:95, pravé proudařce z Břehova někdo přišlápl hadici, přišla o klubko a musela drtit, výsledek si myslím holky potěšil, 17:73, do vedení jdou zaslouženě holky ze Strážkovic, famózní výkon i sestřik, 17:17, skvěle jde i mladičký tým z Křenovic, který takový výsledek vůbec nečekal a jdou na průběžnou třetí příčku, 17:56, levá proudařka z Třebína se proti slunci trápí s terčem, 26:11, dorostenky Lišov C prostříknou vlevo, 20:25.

První jsou Strážkovice, druhé Ledenice a třetí Křenovice.

FOTOGRAFIE ZE SOUTĚŽE NAJDETE TADY A TADY AUTOR MICHAL MATOUŠ

FOTOGRAFIE ZE SOUTĚŽE AUTOR MICHAELA ŠINDELÍŘOVÁ

FOTOGRAFIE ZE SOUTĚŽE NAJDETE I TADY

VIDEA ÚTOKŮ PROHLÉDNETE TADY

Ročník 2026
Ledenicesodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Třebíns13.6.
Vlkovices20.6.
Srubecs21.6.
Křenovices11.7.
Omlenicen25.7.
Kájovn8.8.
Soběnovs15.8.
Chlums29.8.
Malešicen30.8.
Mydlovarys12.9.
Lišovs19.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Jaronice40
2.Lišov28
3.Ledenice27
4.Křenovice21
5.Milenovice20
6.Třísov17
   
ŽENY
1.Lišov30
2.Strážkovice17
3.Ledenice16
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.